Wizyta

w gabinecie

Konsultacje / Badania / Diagnostyka

Umów wizytę

Dalej

Wizyta w Twoim gabinecie

Centrum Zdrowej Stopy

Zespół Centrum Zdrowej Stopy to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą utrzymać Państwa stopy w zdrowym stanie - poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji na temat przygotowanie się do wizyty.

Wizyta w celu dobrania wkładek:

Na badanie stóp i wad postawy polecamy ubrać się lekko i swobodnie, wziąć krótkie spodenki, a jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy było się na konsultacjach ortopedycznych to zabrać ze sobą wynik.

Zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych - stopy stanowią podstawę naszego układu ruchowego i każda nieprawidłowość w funkcjonowaniu ma wpływ na zaburzenia całej statyki. Jeśli odczuwają Państwo bóle stóp, kolan, bioder czy kręgosłupa - polecamy zbadać stopy - indywidualnie zaprojektowane wkładki ortopedyczne mogą przynieść ulgę poprzez amortyzację podczas poruszania oraz uzyskanie prawidłowej pozycji ciała, która zapobiega jednocześnie zwyrodnieniom kręgosłupa czy stawów.

Przy zakupie indywidualnych wkładek ortopedycznych - konsultacje, badanie i diagnostyka - całkowicie za darmo.Konsultacje, badania oraz diagnostyka stóp i wad postawy mają na celu nie tylko wykonanie wkładek dopasowanych do potrzeb Pacjenta w celu poprawy komfortu życia - indywidualne wkładki służą również jako wsparcie przy ortopedycznym korygowaniu wad stóp i postawy - np.: płaskostopia, haluksów czy ostrogi piętowej.

Wizyta w gabinecie podologicznym:

Pierwsza wizyta w Centrum Zdrowej Stopy stanowi konsultację podologiczną, której zadaniem jest zebranie niezbędnych informacji o Pacjencie oraz omówienie z sposobu leczenia problemu.

Konsultacja z Pacjentem ma na celu określenie problemu, dotychczasowych metod leczenia oraz stanu zdrowia (m.in. czy choruje na choroby przewlekłe, czy jest uczulony). W dalszej kolejności dokonywane jest badanie podologiczne, w skład którego wchodzi m.in. ocena stanu paznokci i skóry, ocena deformacji i koślawości oraz innych schorzeń w celu uzyskania dokładnej diagnozy. Badanie kończy się na omówieniu z Pacjentem terapii od leczenia po profilaktykę i pielęgnację.

Jeśli chodzi o przygotowanie się do wizyty - najważniejsze jest przyjść i nie wstydzić się problemu. Dobierzemy indywidualne rozwiązanie do schorzenia, badania przeprowadzamy tylko na najnowocześniejszych urządzeniach na rynku, a nasi specjaliści przeprowadzają dokładną diagnostykę w taki sposób aby leczenie było możliwie szybkie, bezbolesne i skuteczne.

Gabinet przyjazny dzieciom:

Ze względu na fakt, iż przysłowiowa wizyta "dziecka u lekarza" wywołuje stres, płacz, krzyk oraz przeżycia wynikające z przekroczenia progu gabinetu podologicznego - jesteśmy przygotowani.

Szczególną troską otaczamy najmłodszych pacjentów, mogących bezstresowo spędzić czas, w oczekiwaniu na wizytę - wierzymy że zabawa oswaja lęk, zatem kolorowanki, krzyżówki i inne gadżety już czekają :) .

author

Bardzo profesjonalne, wygodne wkładki, warte swojej ceny, polecam!

Łukasz, wkładki specjalistyczne
author

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Spora wiedza i doświadczenie specjalisty w gabinecie. Warto również wspomnieć o miłej atmosferze.

Jerzy, zabiegi podologiczne
author

Najlepsze wkładki na rynku - nie wyobrażam sobie wyjścia na siłownię czy biegania bez nich. Idealne dopasowanie do stopy sprawia że robię to z większą przyjemnością.

Magdalena, wkładki specjalistyczne
author

Rewelacyjne wkładki, idealnie dopasowane! Przygotowane po uprzednim badaniu. Zdecydowanie polecam, komfort użytkowania na 6!

Marek, wkładki dla dorosłych
author

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Już dawno moje stopy nie wyglądały na tak zadbane. Czysto i schludnie. Na pewno będę tu regularnie wracać.

Julia, zabiegi podologiczne