Odciążenia

i taping

zmniejszamy dolegliwości bólowe

Umów wizytę

Dalej

Odciążenia i taping

Rozwiążemy Państwa dolegliwości bólowe stóp

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, w gabinecie Centrum Zdrowej Stopy rozwiążą Państwo problem dolegliwości bólowych stóp poprzez dobór optymalnej formy leczenia. Zjawisko deformacji stóp ma wpływ na tworzenie się w miejscach przeciążonych bolesnych modzeli czy odcisków. Oferujemy szczegółową diagnostykę oraz profesjonalne odciążenia, które gwarantują w miejscach przeciążonych minimalizowanie kontaktu z podłożem.

Podobnie do oferowanych przez nas indywidualnych wkładek ortopedycznych, specjalnie dla Państwa możemy wykonać indywidualne odciążenia sylikonowe, które są spersonalizowane oraz charakteryzują się znacznie dłużą trwałością, a także nie ocierają. Indywidualne odciążenia silikonowe zalecane są szczególnie przy schorzeniach typu: palce młotowate, haluks valgus czy palcach szponiastych oraz przy powracających modzelach i nagniotkach.

Dopasowanie do Państwa potrzeb na bazie opracowanych przez nas miejsc na stopach daje możliwość eliminacji bólu. Do przykładów odciążeń sylikonowych można zaliczyć rozwiązania pozwalające m.in. na oddzielenie palucha od palca drugiego, podtrzymanie palców młotkowych czy wspominaną ochronę miejsca narażonego na powstanie odcisków.

Ze względu na bardzo dobrą znajomość anatomii oraz biomechaniki stóp, naszą ofertę uzupełnia również taping podologiczny, który stanowi skuteczną metodę walki z bólami śródstopia, deformacji palców stóp, zapaleniem ścięgna Achillesa czy zapaleniem ostrogi piętowej.

author

Bardzo profesjonalne, wygodne wkładki, warte swojej ceny, polecam!

Łukasz, wkładki specjalistyczne
author

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Spora wiedza i doświadczenie specjalisty w gabinecie. Warto również wspomnieć o miłej atmosferze.

Jerzy, zabiegi podologiczne
author

Najlepsze wkładki na rynku - nie wyobrażam sobie wyjścia na siłownię czy biegania bez nich. Idealne dopasowanie do stopy sprawia że robię to z większą przyjemnością.

Magdalena, wkładki specjalistyczne
author

Rewelacyjne wkładki, idealnie dopasowane! Przygotowane po uprzednim badaniu. Zdecydowanie polecam, komfort użytkowania na 6!

Marek, wkładki dla dorosłych
author

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Już dawno moje stopy nie wyglądały na tak zadbane. Czysto i schludnie. Na pewno będę tu regularnie wracać.

Julia, zabiegi podologiczne