O nas

Misja i cele

Centrum Zdrowej Stopy

Umów wizytę

Dalej

Centrum Zdrowej Stopy

Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych wkładek ortopedycznych

Zespół Centrum Zdrowej Stopy to doświadczeni specjaliści, którzy pomogą utrzymać Państwa stopy w zdrowym stanie. Naszym podstawowym zadaniem jest profilaktyka, kontrola i korekta wszelkich wad stóp oraz postawy, poprzez dopasowanie do potrzeb wkładek ortopedycznych.

Ortopodologia to stosunkowo młoda dziedzina medycyny, która łączy ze sobą jedną z podstawowych specjalności lekarskich - ortopedię, która skupia się m.in. na diagnostyce i leczeniu schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń z podologią, która bada wszystkie zniekształcenia, wady i zaburzenia w obrębie stóp przy wykorzystaniu takich działów nauk jak osteologia, flebologia czy biomechanika.

Ortopodologia wykorzystuje wysokospecjalistyczną aparaturę diagnostyczną i porusza wieloaspektowe postępowanie w zaburzeniach np.: biomechaniki stopy, paluchach koślawych, płaskostopiu, tendencjach do urazów czy stanach przeciążeniowych. Właściwa ocena stabilizacji czynnej i biernej stawów kończyny dolnej, ocena predyspozycji do powstania urazów oraz zniekształceń stóp w przyszłości, również u osób czynnie uprawiających sport, dzięki nowoczesnemu sprzętowi do diagnostyki komputerowej to gwarancja profesjonalnego i skutecznego doboru wkładek ortopedycznych.

Nasz gabinet ortopodologiczny wyposażony jest w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt oraz aparaturę badaniowo-diagnostyczną na rynku. Dzięki temu, możemy zagwarantować Państwu szczegółowe badanie oraz bardzo skuteczną diagnozę, której celem jest odzyskanie u Pacjenta fizjologicznej pozycji pięt oraz funkcjonalności stóp i skuteczne niwelowanie wad postawy.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, praca na najwyższej klasy urządzeniach z zachowaniem unijnych standardów higieny oraz miła atmosfera - zapraszamy do kontaktu.

Gabinet podologiczny


Profesjonalnie zadbamy o Państwa stopy

Pasja i zaangażowanie w stały rozwój to cechy, którymi się kierujemy. Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że oferowane zabiegi podologiczne są na najwyższym poziomie.

Słuchamy historii naszych Pacjentów oraz jednocześnie rozwijamy się i szkolimy, aby mieć pewność, że oferowane przez nas usługi i rozwiązania będą dopasowane do Państwa potrzeb.

W naszym gabinecie podologicznym zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń w obrębie stóp. Oferujemy Państwu specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne stóp, nowoczesne rozwiązania walki z suchością i nadpotliwością stóp oraz grzybicą, skuteczne metody korekcji wrastających paznokci, wykonywanie rekonstrukcji płytki paznokciowej, etc.

W celu zapewnienia Państwu komfortu i bezpieczeństwa zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy sprzętu i profesjonalnych preparatów.

about
about
about
about
about
about
author

Bardzo profesjonalne, wygodne wkładki, warte swojej ceny, polecam!

Łukasz, wkładki specjalistyczne
author

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Spora wiedza i doświadczenie specjalisty w gabinecie. Warto również wspomnieć o miłej atmosferze.

Jerzy, zabiegi podologiczne
author

Najlepsze wkładki na rynku - nie wyobrażam sobie wyjścia na siłownię czy biegania bez nich. Idealne dopasowanie do stopy sprawia że robię to z większą przyjemnością.

Magdalena, wkładki specjalistyczne
author

Rewelacyjne wkładki, idealnie dopasowane! Przygotowane po uprzednim badaniu. Zdecydowanie polecam, komfort użytkowania na 6!

Marek, wkładki dla dorosłych
author

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Już dawno moje stopy nie wyglądały na tak zadbane. Czysto i schludnie. Na pewno będę tu regularnie wracać.

Julia, zabiegi podologiczne